Giriş yap
En son konular
Knowing brothers çeviri istekleri Perş. Ekim 12, 2023 1:54 amdeath5885
Knowing Brothers bölüm çeviri isteği.Çarş. Mayıs 03, 2023 1:20 ammzynpclk
Knowing Brothers Çeviri İstekleriPerş. Ekim 13, 2022 5:15 pmMisafir
knowing brothers çeviri talebiPaz Ağus. 14, 2022 2:03 amMisafir
[Türkçe Altyazılı] Knowing Brothers 339. Bölüm C.tesi Tem. 16, 2022 2:32 pmYumSica Jjang
[Türkçe Altyazılı] Knowing Brothers 338. Bölüm Perş. Haz. 30, 2022 10:05 pmYumSica Jjang
[Türkçe Altyazılı] Amazing Saturday 210. BölümPaz Mayıs 08, 2022 7:08 pmYumSica Jjang
SDOC 4. Sezon 4. Bölüm [Türkçe Altyazılı]Salı Ara. 28, 2021 7:59 pmYumSica Jjang
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

Heeeunhae
Heeeunhae
Junior ELF
Junior ELF
Katkı Düzeyi : 19
Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?  DOqO03

Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?  Empty Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?

Perş. Ekim 25, 2018 2:10 am
Benim hikayem 2012 Kasım ayında bir dizi ile tesadüfen başladı. The King of dramas. "Bu yakışıklı aynı zamanda ailemizin çocuğu havasındaki çatlak gülüşlü oppa da kim'' dedim kendi kendime ve araştırmalar sonucu beni önce Siwon a sonra da tabii ki malumunuz SUJU ya getirdi. Hemen ardından ilk dikkatimi tüm güzelliği ile Heenim çekti. Resimleri herkese gösterip bu kadar güzel birini gördünüz mü diyordum çevremdekilere. Tabi hepsinde devreler yandı. Kız mı erkek mi diye. Sığ kafalar. Neyse. Sonra EunHae videoları çıktı karşıma. Günlerce, gecelerce izledim. Türkçe altyazılı bütün programları. En sonunda içlerinden biri benim için ön plana çıktı. Eunhyuk oppam zekası ve yetenekleri ile beni benden aldı ve hala da alıyor. Onu görebilmek için resmen direkten döndüm ama music bank gidip onu canlı canlı izledim. Artık ölsem de gam yemem ama tabi gelirlerse yine oradayım. Benim SUJU tanımam 6-7 senelik mevzu ama yaşama sevincim oldu. Zor günlerde sığınağım, iyi günlerde neşe kaynağım oldular. Her biri benim için eşsiz birer varlık. Sevmenin ötesi nasıl bir duygu ben SUJU ile öğrendim. Saranghae Super Junior
Heemekim
Heemekim
Special ELF
Special ELF
Katkı Düzeyi : 24
Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?  EOMO4g

Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?  Empty Geri: Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?

Perş. Ekim 25, 2018 10:26 am
Music bank a giden o sanslilardan misin ya . ne kiskanmasi hiç kiskanmadim seni
Kyu_Kyu
Kyu_Kyu
Special ELF
Special ELF
Katkı Düzeyi : 4
Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?  RgRglY

Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?  Empty Geri: Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?

Ptsi Mayıs 13, 2019 10:57 pm
2015 yılının yazında aylarında annem rahmetli anneannem ve ben misafirliğe gitmeden önce markete gidip eksiklerimizi alalım dedik sonra ben anneme markete giderken 'anne kendime de bir şey alabilir miyim?' diye sordum annemde tamam dedi sonra üçümüz markete gittik annem ve anneannem ile eksikleri alırken bende heygirl dergisi aldım ve annem almama bir şey demedi annem kasada ödemeyi yaptı bizde ürünleri poşetlere koyuyorduk ondan sonra misafirlikte dergiyi rastsgele okuyordum ve posterleri inceledim eve döndüğümüzde posterleri rastgele asmıştım o yıllarda amerikan pop'a bayılırdım gerçi hala bayılıyorum da neyse evde odama rastgele astım aradan bir zaman super junıor un posteri dikkatimi çekti özellikle kyuhyun ve heechul kızmayın biraz ön yargı ile yaklaştım heenim in dış görünüşünü biraz garipsemiştim sonra 'acaba müzikleri nasıl?' diye düşündüm ondan sonraki gün ise 'ben bir bakayım şu gruba' dedim ondan 17 eylül akşam üstü falan youtube'a super junıor yazmıştım ve karşıma magic diye bir şarkı çıktı tıkladım ve dinlediğim anda aşık oldum yani hatta bir keresinde devil şarkısını dinlemek ten fen sınavına çalışamamış tım bir kere bir kere daha derken çalışamamış idim ama 50 alabilmiştim nasıl olduysa her neyse yani size anlatmak istediğim super junıor dan yaşam tarzım baya bir değişmişti birde suju üyelerini ben ilk başta 22 19 yaında falan sanmıştım ama asıl yaşlarını öğrendiğimde baya bir şaşırmıştım arkadaşlar suju gizli bir yaşlanmama formülü buldular bence
muonnotrinosu
muonnotrinosu
Junior ELF
Junior ELF
Katkı Düzeyi : 1
Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?  MXZXW4

Perş. Şub. 25, 2021 5:08 pm
seneee 2009 2010 benim yaş 11 12 bir aile yakınımızın yazlığına gitmiştik orada benden 5 yaş büyük bir ablam vardı o lisede tabi ben ortaokul neyse gittiğimiz yerde internet televizyon market bakkal hiçbirşey yok bizde mecbur çocuklar olarak eğleniyoruz büyük ablam bize dizi izletiyor derken bize klipler de izletiyordu ilk suju m in super girl ünü dinledim ablam bize alt grubu baya zor anlatmıştı sjsjjssj daha sonra m.facebook zamanları telefondan nadiren internete bağlanıp diğerlerini falan izletti tabi ben eve döner dönmez daha detaylı bir araştırma yapıp biricik biasım donghae yi buldum ama çalışmak için bir dönem herşeyden koptum lise sınavı üniversite sınavı derken bi baktım sene olmuş 2016 ben üni 1 deyim işte bir arkadaş var kpop dinliyor dedim super junıor u biliyor musun dedi ohoo onlar promo falan yapmıyor boşver onları sen gel bts falan dinle dedi bende öylelikle geri döndüm işte bizimkiler askerden döndü black suit ile bende onlara geri döndüm :D benim hikayemde böyle