Giriş yap
En son konular
Knowing brothers çeviri istekleri Perş. Ekim 12, 2023 1:54 amdeath5885
Knowing Brothers bölüm çeviri isteği.Çarş. Mayıs 03, 2023 1:20 ammzynpclk
Knowing Brothers Çeviri İstekleriPerş. Ekim 13, 2022 5:15 pmMisafir
knowing brothers çeviri talebiPaz Ağus. 14, 2022 2:03 amMisafir
[Türkçe Altyazılı] Knowing Brothers 339. Bölüm C.tesi Tem. 16, 2022 2:32 pmYumSica Jjang
[Türkçe Altyazılı] Knowing Brothers 338. Bölüm Perş. Haz. 30, 2022 10:05 pmYumSica Jjang
[Türkçe Altyazılı] Amazing Saturday 210. BölümPaz Mayıs 08, 2022 7:08 pmYumSica Jjang
SDOC 4. Sezon 4. Bölüm [Türkçe Altyazılı]Salı Ara. 28, 2021 7:59 pmYumSica Jjang
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

YumSica Jjang
YumSica Jjang
Administrator
Administrator
Katkı Düzeyi : 4818
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları DOqO03
http://www.superjuniorturkey.com/

Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları Empty Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları

Salı Kas. 06, 2018 12:01 am
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları LZo4XQ

Super Junior 13. Yıl Dönümü için duygu ve düşüncelerinizi, dileklerinizi buradan paylaşabilirsiniz... ^^

D_fishae
D_fishae
Administrator
Administrator
Katkı Düzeyi : 116
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları MXZXW4

Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları Empty Geri: Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları

Salı Kas. 06, 2018 12:50 am
Message reputation : 100% (2 votes)
Şimdi bu Super beylerimi nasıl anlatsam ki..? 6 yıldır tam anlamıyla ELFim ama daha öncesinde de gözlerim üstlerindeydi. Onları uzun zamandır tanımanın mutluluğu tarif edilemez. Onların acılarını hissetim, gözyaşlarını gördüğümde bende onlarla birlikte ağladım. Kahkahalarıyla mutlu oldum. Beraber büyüdük ve yaşlandık beylerimle ve umarım birgün onlar sahnede şarkılarını söylerken biz de onlara bağıra çağıra eşlik ederiz. Iyi ki tanıdım sizi super beylerim, iyi ki hayatımızdasınız. Sizi çok seviyorum.

Dipnot: Ayrıca Super beylerim sayesinde kocaman bir aileye sahip oldum ^^  bunun için ayrıca teşekkür ediyorum onlara :kalp:
YumSica Jjang
YumSica Jjang
Administrator
Administrator
Katkı Düzeyi : 4818
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları DOqO03
http://www.superjuniorturkey.com/

Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları Empty Geri: Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları

Salı Kas. 06, 2018 12:51 am
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları LDJGVz HAPPY 13th ANNIVERSARY Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları LDJGVz

Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları 1E978b

Super Junior'ın asla eksilmeyen 13 üyesiyle 13. yılımız kutlu olsun... Ne olursa olsun nice 13 yılda daha Everlasting Friends (ELF) olmak ve sonsuza kadar Super Junior ve ELF'lerle kalmak dileğimle...

Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları VP0y1D
*Jeri.!
*Jeri.!
Administrator
Administrator
Katkı Düzeyi : 1358
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları P5V5po

Salı Kas. 06, 2018 1:12 am
Her zaman müzikleriyle bize yol gösterdikleri için, pes etmeden yanımızda oldukları için ve en çok da gülümseme nedenimiz oldukları için teşekkür ederim. İyi ki Super Junior... :heart: Zamanın durduğu o ana kadar hep beraber bu yolda yürümek dileğiyle, 13. yılın kutlu olsun Super Junior!! :party:
Müberra
Müberra
Ajumma
Ajumma
Katkı Düzeyi : 61
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları P5V5po

Salı Kas. 06, 2018 7:28 am
Hayatım sizi tanımak ile değişti sizler bana yaşama enerjisi ve asla hiç r şey den pes etmeme gücü veren hayat ışıklarımsınız Super junior'u tanımaktan ve orta yaşlı bir Elf olmaktan çok mutluyum daha nice yıllar beraber olmamız dileğiyle sizi çok seviyorum
xthe_rainbow
xthe_rainbow
Junior ELF
Junior ELF
Katkı Düzeyi : 11
Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları 3OJOn9

Salı Kas. 06, 2018 11:23 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Sizleri acı bir olayla tanıdım fakat sonrası hep çok güzel oldu. Elbette zor zamanlar da oldu fakat üstesinden beraber geldik. Bana yıllarca o kadar güzel şeyler kazandırdınız ki bunu asla ödeyemem. Sizin sayenizde olgunlaştım, dostluklar kurdum. Fandomla ilk tanıştığımda genelde hepsi benden büyük ablalardi hiç biri bana "küçüksün sen ne anlarsın daha çocuksun" tarzı hiç bir sey söylemedi. Sabırla sorularimi cevapladı. Şuan bir çoğu evli ve ben henüz lisedeyim. Onlara da cok teşekkür ederim. Bana sizi sevdiren en büyük etkenlerden biri de onlardı. Insan sadece evleneceği vb. kişiye aşık olmaz. Ben de hepinize tek tek aşığım. Hiçbir dilde hiçbir sıfat sizi tanımlayamaz, hiçbir zamir yerinize kullanılamaz. Eşsiz, tek ve bize özelsiniz. Bu kadar güçlü, iyi kalpli, harika olduğunuz için teşekkür ederim. Yetiştirdiğiniz nesiller size ihanet etmeyecek, sizin çocuklarınız sizi hep anacak, unutturmayacak. Umarım hayatınız boyunca en güzel şeyler hep sizi bulur tıpkı sizin bizi bulduğunuz gibi. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve süper kalın. Hep birlikte nice 13 yıllara... :kalp: Super Junior 13. Yıl Dönümü Kutlama Mesajları 483751974