Giriş yap
En son konular
Knowing brothers çeviri istekleri Perş. Ekim 12, 2023 1:54 amdeath5885
Knowing Brothers bölüm çeviri isteği.Çarş. Mayıs 03, 2023 1:20 ammzynpclk
Knowing Brothers Çeviri İstekleriPerş. Ekim 13, 2022 5:15 pmMisafir
knowing brothers çeviri talebiPaz Ağus. 14, 2022 2:03 amMisafir
[Türkçe Altyazılı] Knowing Brothers 339. Bölüm C.tesi Tem. 16, 2022 2:32 pmYumSica Jjang
[Türkçe Altyazılı] Knowing Brothers 338. Bölüm Perş. Haz. 30, 2022 10:05 pmYumSica Jjang
[Türkçe Altyazılı] Amazing Saturday 210. BölümPaz Mayıs 08, 2022 7:08 pmYumSica Jjang
SDOC 4. Sezon 4. Bölüm [Türkçe Altyazılı]Salı Ara. 28, 2021 7:59 pmYumSica Jjang
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

YumSica Jjang
YumSica Jjang
Administrator
Administrator
Katkı Düzeyi : 4818
Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu DOqO03
http://www.superjuniorturkey.com/

Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu Empty Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu

Salı Ocak 22, 2019 8:50 pm
| | Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ
ve Babası'nın Son Mektubu  | |

Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu OXkdj2

Donghae'nin babası 8 Ağustos 2006'da kanser nedeniyle hayatını kaybetti. Menajeri'nin ilettiğine göre, Donghae, babasının ölümünden dolayı bunalıma girmişti ve babasının fotoğrafından uzaklaşmak istemiyordu. Donghae'nin Babası, onun en iyi destekçisi ve arkadaşıydı. Belki de babası olmasaydı, Donghae bugün olduğu yerde olmayacaktı... Biz de, böylesine mükemmel bir evlat yetiştirdiği için babasına karşı minnettarlığımızı dile getirmek istiyoruz, o olmasaydı belki de Donghae Super Junior'da olmazdı... Donghae onu dünyadaki her şeyden daha çok seviyor... Huzur içinde yat Lee Seung-yeon... Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu R5217m

Donghae'nin küçükken hayali sporcu olmaktı ama her zaman babasının önünde dans etmekten hoşlanıyordu. Babası ona şarkıcı olmasını söyledi, ama babasının ciddi olup olmadığından emin değildi. 6. sınıfta babasına bunu istemediğini söyledi. Ancak 7. sınıfın sonunda bir albüm seçmeleri hakkında küçük bir reklam fark etti ve seçmelere katılmaya karar verdi. Babasına denemek istediğini söyledi ve olumlu bir yanıt aldı. Seçmelere katılması için oğluna biraz para verdi... Ve tabii ki Donghae seçmeleri kazandı...

Not: Ayrıca Donghae’nin babası da başlangıçta bir şarkıcı olmak istiyordu, ama babası (Donghae’nin dedesi) bu fikre itiraz etti.

Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu V9MDjZ

Donghae babasının şarkıcı olma hayalini yerine getirmek istedi. Bu yüzden, babasının hayalini gerçekleştirebilmeyi ve onun istediği hayatı yaşamayı denedi. Ve sadece babası istediği için sporcu olma hayallerinden vazgeçti...
Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu 7aNB5r

Çeviri: YumSica Jjangmitusaa

İlk kez ödül aldığı zaman ''Baba, umarım sağlıklısındır.'' demişti. Eğitim sırasında, Donghae 6 yıl boyunca babasından uzak kalmıştı. Donghae'nin babası 3 yıldan beri hastaydı ve o bunu oldukça geç öğrenmişti. 'Full House' çekimleri sırasında, Super Junior ilk büyük ödülünü kazandı.  Donghae o zaman babasına (Televizyondan) teşekkür etti. İlk çıkışından sonra, babasına göstermek için ilk maaşıyla geri döndü ama... ona gösterme şansını yakalayamadan babası çoktan ölmüştü...

Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu V9MQ0V Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu 16gpLD

8 Ekim onun için özel bir gün. Çünkü o gün, hayatındaki en önemli kişiyi, babasını en son gördüğü gün. Donghae'nin dileği, bir kez bile olsa babasının konserine gelmesiydi. Babasına nerelere kadar geldiğini göstermek ve kendi oğluyla gururlandırmak istiyordu... Ve en önemlisi Donghae babasına, şarkıcı olma hayalini gerçekleştirdiğini göstermek istiyordu...

Ne zaman diğer üyeleri telefonda ebeveynleriyle konuşurken görse üzülür, çünkü babasıyla telefonda konuşmak ve ona mutlulukla ödül kazandığını söylemek istiyor.

Donghae'nin babası, oğlunu Super Junior'un lideri Leeteuk'a emanet etti. Çünkü o gittiğinde Donghae ile ilgileneceğine olan güveni tamdı...

Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu ZXE5ZA Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu MMkX4V
Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu 269Orv Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu 7aNWnm
Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu OvLaJZ Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu EmROgn

Babasının Donghae'ye Son Mektubu:

''Oğlum, Donghae'ye

Donghae-ah; benim oğlum, Donghae-ah. Benim sevgili oğlum, Donghae, benim oğlum olduğun için baban çok mutlu. Ve ayrıca şarkıcı olduğun için. Gerçekten çok mutluyum. Her zaman babanı aramalısın. Nasılsın? Sağlıklı olmalısın; Gerçekten çok üzgünüm, bu yüzden beni çok sev. Donghae-ah, baban seni televizyonda gördüğünde, hep duygulanıyor. Belki de babası bizim Donghae’imizi çok sevdiğindendir? Donghae-ah, babanın, şarkıcı olmanın benim de hayalim olduğunu biliyorsun. Ama büyükbaban karşı geldiğinden başka seçeneğim yoktu, Seul’de şarkıcı olma hayalimden vazgeçtim. Annenle birlikte Makpo’ya geri döndüm ve sonra abin Donghwa ondan sonra da sen doğdun. Çok mutluyum. Donghwa ve sen gerçekten benim oğullarımsınız. Gerçekten tanrıya teşekkür etmek istiyorum. Sen ilkokul ya da ortaokuldayken sana ‘şarkıcı olmak isteyip istemediğini’ sordum.  O zamanlar ders çalışıp oyun oynamak istediğini söyledin.  Ama birkaç yıl sonra şarkıcı olmak istediğini söylemiştin. Şarkıcı olmak istediğini söylediğinde geçmişteki bütün duygularım ve dileklerim aklımda canlandı. Eline para verdim ve Seul’e geri gelmeden gitmene izin verdim.  Sen gittikten sonra annen ve ben her zaman senin için dua ettik. Gözyaşlarıyla, duygularla doluyduk, oğlum, Donghae. Bizim Donghae’miz kesinlikle başarılı olacak.  Donghae’miz başarısız olsa bile, kalbinde bir yara bırakmamalı. Sadece dua et, dua et ve dua etmeye devam et.  Daha sonra gelip yeterli olduğunu söyledin. O an çok mutlu hissetmiştim. Ama hala oğlumuz Donghae’ye inanıyordum, kesinlikle bunu yapabilirdi. Sana verebileceğim şey cesaretti. Birkaç yıl sonra nihayet bir şarkıcı oldun. Bunu ilk defa gördüğümde, Donghae sağlığım için endişeleniyor ve sağlıklı yaşamamı umuyordu. O gün beni aradığında söylediğin şey buydu.

Benim Donghae’m çıkış yapıp ödülünü kazandığında babası bunu göremeyecek. Senin eşini göremeyeceğim, küçük tatlı torunlarımı göremeyeceğim. Fakat Donghae’miz inandığı sürece, en iyisi olacak. Ve seni her zaman cennetten koruyacağım ve arkandaki güç olacağım. Ve Donghae’min gelecek nesli de kutsanmış olacak.
Oğlum Donghae-yah! Seni seviyorum.''

Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu V6pabR

Donghae'nin Babası ile Arasındaki Güçlü Bağ ve Babasının Son Mektubu LqWQmp

Source: elfchau